Ο Σκρούτζ και η μαγεία των Χριστουγέννων Posted inΕκδηλώσεις Ο Σκρούτζ και η μαγεία των Χριστουγέννων. Συναυλία στο Αμφιθέατρο Μίκης Θεοδωράκης στις 18.12.2016. Πατήστε στον παρακάτω σύνδεσμο για να κατεβάσετε ολόκληρο το άλμπουμ. Περιλαμβάνει 60 φωτογραφίες. Λήψη άλμπουμ (zip) Post navigation Προηγούμενο Ο γύρος της μελωδίας σε ένα χρόνοΕπόμενοΣυναυλία με το Στέφανο Κορκολή και τη Σοφία Μανουσάκη